Shanghai K & B Agricultural Technology Co., Ltd.

Trzymaj się dzielnie, staw czoła światu, służ światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.

dobra jakość Proszek z białka ryżu na sprzedaż
dobra jakość Proszek z białka ryżu na sprzedaż
Wielkie dzięki. Twoje sugestie są bardzo pomocne. Cieszę się, że mogę współpracować z tak profesjonalnym zespołem. To naprawdę miłe.

—— Niclas Henningsen

Wciąż pamiętam pierwszą etykietę, którą zaprojektowałeś dla mnie. Teraz mam swój drugi magazyn w Birmingham. Chcemy być nadal najlepszym partnerem w przyszłości.

—— Max Bertels

Im Online Czat teraz

Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.
Brama Linia produkcyjna magazyn ładowanie zdjęć Pakiet OEM Surowiec

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : K & B
Coroczne wyprzedaże : 22000000-25000000
Rok założenia : 2001
pc Export : 70% - 80%
Shanghai K&B Agriculture Technology Co., Ltd. Założona w 2014 roku, specjalizuje się w eksporcie. Nasza firma ma własną fabrykę w prowincji Shandong w Chinach. Naszym głównym produktem jest mączka rybna, mączka z glutenu kukurydzianego, białko ryżowe w proszku i inne dodatki paszowe.
Naszymi głównymi rynkami są Bliski Wschód, Ameryka Północna i Austrilia. Inwestujemy duże fundusze i mózgi w celu opracowania wartości odżywczych produktów i okresu przydatności do spożycia. Nasza fabryka jest zbudowana zgodnie ze standardem ISO i GMP, a produkt końcowy może zostać przetestowany przez trzecią firmę kontrolną, takich jak SGS, INTERTEK itp. Możemy dostarczyć świadectwo zdrowia i certyfikat jakości wraz z dostawą.
Głównymi klientami firmy są hodowcy, mieszane fabryki pasz, dystrybutorzy pasz itd. Szczerze budujemy długoterminową współpracę i mamy świetne relacje z naszymi starymi klientami.
Misją K&B jest „Zapewnianie lepszej paszy, służenie rolnictwu na całym świecie”, a naszą zasadą jest „trzymanie się uczciwości, posuwanie się naprzód, służenie światu”. Zawsze staramy się oferować najlepszą obsługę i najbardziej konkurencyjną cenę z towarami wysokiej jakości dla naszych klient.

Szczegóły kontaktu
Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Keran Wu

Tel: 86-21-55137101

Faks: 86-21-55137102

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)